ScarƵel Plus 50g

54,97 zł
Brutto

W celu zredukowania blizn: pooperacyjnych, pourazowych, po oparzeniowych, świeżych i starych, należy regularnie pielęgnować uszkodzoną tkankę. Właściwości lecznicze wykorzystanych esencji roślinnych gwarantują redukcję zaczerwienienia, wyniosłość blizny, świądu, napięcia skóry, a także przebarwień.

Ilość

Systematycznie stosowany preparat, spłyca blizny zanikowe, do których zalicza się m.in. rozstępy czy zmiany potrądzikowe. Wyciągi z roślin działają ujędrniająco, poprawiają wygląd skóry, regenerują tkanki czy odbudowują kolagen. To sprawia, że przypisuje się im właściwości przeciwstarzeniowe. Najlepszy rezultat uzyskuje się dzięki zastosowaniu tzw. efektu synergii, który polega na wspólnym działaniu użytych substancji.

Skóra po zabiegach, takich jak radioterapia, peelingi mechaniczne i chemiczne, a także po zabiegach z użyciem lasera czy po oparzeniu, wymaga intensywnej pielęgnacji i większej troski. Terapię z zastosowaniem ScarŻelu Plus można przeprowadzić we własnym domu. Codzienna pielęgnacja skóry może stać się przyjemnym rytuałem.

Każdego dnia można zadbać o chwilę odprężenia, wykonując delikatny masaż, który jednocześnie zwiększa pielęgnacyjne działanie preparatu. Poczucie komfortu zapewni lekka i szybko wchłaniająca się konsystencja żelu o łagodnym zapachu.

SKŁADNIKI AKTYWNE

 • cebula

  10% wyciąg z cebuli – przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, zmiękczające i uelastyczniające

 • wąkrotka azjatycka10% wyciąg z wąkrotki azjatyckiej – regulujące metabolizm fibroblastów i syntezę włókien kolagenowych, stymuluje syntezę endogennego kwasu hialuronowego, usprawniające mikrokrążenie
 • owoce rokitnika5% wyciąg z owoców rokitnika – przeciwzapalne, przeciwbólowe, regeneracyjne, przyspieszające gojenie ran, oparzeń, odmrożeń, rozjaśniające
 • aloes2% wyciąg z aloesu – przeciwzapalne, regenerujące, przeciwbólowe, przeciwbakteryjne
 • koniczyna czerwona1% wyciąg z koniczyny czerwonej – wzmacniające naczynia krwionośne, przeciwzakrzepowe, rozjaśniające i ujędrniające, przyśpieszające gojenie się ran
 • owoce tamaryndowca indyjskiego0.5% wyciąg z owoców tamaryndowca indyjskiego – peelingujące, gojące, spłaszczające bliznowce, rozjaśniające
 • 0.5% wyciąg z portulaki – przeciwzapalne, przeciwbólowe, poprawiające wygląd skóry

Ponadto ScarŻel Plus zawiera w swoim składzie cenne surowce kosmetyczne:

 

 • g-3.pngHYDROXYPROLISILANE 6 – należy do silanoli, rozpuszczalnych w wodzie pochodnych organicznego krzemu. W przeciwieństwie do silikonów, które nie rozpuszczają się w wodzie, silanol przenika do skóry właściwej, gdzie wykazuje swoje silne działanie biologiczne. Jest aktywatorem młodego kolagenu, działa przeciwstarzeniowo, ujędrniając i zagęszczając tkankę łączną, a także regenerując blizny.
 • Bez-nazwy-1.jpgALANTOINA – działanie delikatnie złuszczające, zmiękczające i wygładzające powierzchnię skóry, łagodzące i przeciwświądowe. Dodatkowo poprawia elastyczność skóry poprzez utrzymanie wilgotności.
 • s-l300.pngKWAS HIALURONOWY (w postaci soli sodowej) – stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Posiada właściwości regeneracyjne oraz wiązania włókien kolagenowych i cząsteczek wody, tym samym zapewnia właściwy poziom nawilżenia.

Działanie końcowe żelu nie jest sumą działania poszczególnych składników.

Przy tworzeniu formuły produktu wykorzystano efekt synergii tzn. współpracy wszystkich składników, których efekt jest różny od sumy oddzielnego działania poszczególnych z nich.

 

SCARZEL.50
10 Przedmioty

Opis

Waga
50g

Zobacz także